Liivapritsitööd masin

Liivapritsitööd masin
Toote üksikasjad

Liivapritsitööd masin


Q69 shot lõhkamine masin koosneb automaatne ja mahalaadimise süsteem (valikuline), rull konveier süsteemi (rull, väljund rull ja sees rull), lõhkamine koda (koda raam, lineaarne, lask lõhkamine turbiinid, abrasiivseid pakkumise seadme kaitse), abrasiivne süsteem (eraldaja, kopp Lift, Kruvikonveieri), Abrasiivi kogumine üksus (Customized), tolmu kogumise süsteem ja elektriline kontrollsüsteem.

201512151117460079956.png


Kui Otsid uue peegli liivapritsiga töötlemine kohapeal müügiks, tehase hind, brand, Hiina, kuum müük, otse müüja ja ülemere peegli liivapritsiga töötlemine kohapeal professionaalne tootja, tarnija ja eksportija Palun võtke meiega ühendust, oleme alati oma CE, kohandatud, professionaalse, konkurentsivõimelise, suure täpsusega, uue ja kvaliteetse ja masin PUHUA liivapritsitööd vajadusi. Ja Tere tulemast, hea kvaliteet ja professionaalne disain hulgitoodete meilt.
Hot Tags: Liivapritsitööd masin, Hiina, tootja, tarnija, tehase, hulgimüük, bränd, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteediga, tehase hind
Küsitlus

You Might Also Like