Teraspleki eeltöötlus rida

Toote üksikasjad

Teraspleki eeltöötlus rida

Teraspleki eeltöötlus on töötlemise tehnoloogia, lõhkamine teraspleki pinnatöötlus ja värvimine kaitse antirust värvi enne töötlemist. Plaat pärast eeltöötlus võib parandada mehaanilised tooted ja metallosad, korrosioonikindlust parandada väsimuse vastupanu, laiendada oma elu; Samuti saate optimeerida tootmise protsessi riigi terase pinna, CNC lõikamine ja täpsuse ooteajaga lõikamismasin kasuks. Alates terasest plaat enne töötlemine on korrapärase kujuga, on mehaanilise katlakivi ja automatiseeritud spreid, et kasutades teraspleki eeltöötlus võib vähendada tööjõu ja parendada puhastamise tegevuse tõhusust vähendada keskkonna saastamist.
Nüüd saab protsessi 1-5 m terasest plaat.

Teraspleki eeltöötlus rea tehnilise moodustavad: hüdrauliline põiki peale- ja mahalaadimise süsteemi (valik), rull konveierite sulgumist, Vaheülekuumendussüsteem (gaasi- või elektriküte), tulistas lõhkamine töötlemise süsteem, Painting system, kuivatamine tuba, udu ja kahjulike gaasi töötlemise üksus, elektrisüsteem.


Hot Tags: terasest plaat eeltöötlus line, Hiina, tootja, tarnija, tehase, hulgimüük, bränd, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteediga, tehase hind
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni